Trampolínové centrum

Od 1.7.2023 trampolíny fungují pouze formou pronájmu celého trampolínového centra na 1 hodinu, za cenu 800,- Kč/h.

Trampolínové centrum je venkovní sportovní zařízení, které se nachází hned vedle našeho aquacentra. Tvoří jej 8 profesionálních trampolín. Jde o certifikované i bezpečné zařízení určené pro sportovní trénink , ale i běžné skákání. Je určeno pro všechny věkové kategorie od 3 let. Skákání na trampolínách je limitováno z důvodu bezpečnosti hmotností do 90 kg.
Odborníci tvrdí

· Výzkum publikovaný v Journal of Applied Physiology zjistil, že k dosažení zvýšeného srdečního tepu a okysličení krve, je mnohem efektivnější skákání na trampolíně než běh.

·Upozorňují také na to, že deset minut skákání na trampolíně má na naše tělo srovnatelný vliv jako půl hodiny běhu.

· Odborníci tvrdí i to, že skákáním na trampolíně účinně zlepšujete kondici svého kardiovaskulárního systému a spalujete mnohem víc kalorií, než možná tušíte.

· Pravidelným skákáním posilujete střed těla, nohy, ale například i zádové svaly, což preventivně působí proti nepříjemné bolesti zad.

· Pravidelné cvičení na trampolíně prospívá i imunitnímu systému a v neposlední řadě se při něm vyplavují endorfiny, takže představuje vynikající prevenci proti depresi.

Kontaktujte nás!

napište nám Vaše pochvaly nebo připomínky
Kontaktujte nás pro více informací, pro rezervaci nebo se svěřte s tím, co se Vám u nás líbilo nebo naopak nelíbilo. Těšíme se na Vás a děkujeme za Vaši přízeň.

+420 283 921 799

Mobilní č.: 604 272 171

Praha 18 - Letňany, 199 00
Tupolevova 665

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this