Občerstvení

Občerstvení je umístěno v přízemí objektu plaveckého bazénu. Velmi příjemným zjištěním pro naše návštěvníky je to, že výdej objednávek se realizuje jak v tzv. suché zóně (vestibulu recepce), tak v mokré části (návštěvníci v plavkách), která je přístupná z bazénové haly.
Jídelní a nápojový lístek nabízejí široké spektrum jídel, nealkoholických i alkoholických nápojů, včetně dezertů domácí výroby. Velmi oblíbené jsou NAROZENINOVÉ PÁRTY, které poskytují našim oslavencům jak gastronomický, tak sportovní prožitek. Dobré jídlo, narozeninový dort, hezká výzdoba a medaile s diplomy pro účastníky oslavy za dosažené výkony každého potěší. Zajištění individuálních požadavků pro jednotlivce či konání firemních akcí formou rautů je ze strany provozu občerstvení běžné.

 

Stručné informace

    • Přístup z tzv. suché části (u recepce) i z mokré části (z bazénové haly)
    • Jídelní a nápojový lístek nabízejí široké spektrum jídel , nealkoholických i alkoholických nápojů, včetně dezertů domácí výroby.
    • Velmi oblíbené jsou narozeninové párty

Kontaktujte nás!

napište nám Vaše pochvaly nebo připomínky
Kontaktujte nás pro více informací, pro rezervaci nebo se svěřte s tím, co se Vám u nás líbilo nebo naopak nelíbilo. Těšíme se na Vás a děkujeme za Vaši přízeň.

+420 283 921 799

Mobilní č.: 604 272 171

Praha 18 - Letňany, 199 00
Tupolevova 665

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this