Aquacentrum Letňany Lagoon připravilo dárek pro matky samoživitelky

 

 Vážené maminky 

s ohledem na skutečnost, že naše děti začínají patřit k nejobéznějším v Evropě, že se v dnešní době významně snižuje podíl pohybových aktivit v jejich každodenním životě a i s ohledem na možnou finanční náročnost, která může působit těžkosti při placení Vašich společných sportovních aktivit, jsme se rozhodli připravit a nabídnout nové vstřícné řešení, které by mělo umožnit Vám i Vašim dětem častěji využívat náš plavecký bazén a méně zatěžovat rodinný rozpočet.

 

Od 1.12.2015 bude pro rodiče samoživitele k dispozici nové vstupné :

 

Jednorázový vstup na bazén ( rodič + jedno dítě do 17 let )  -  70,-Kč

             ( za každé další dítě v péči do 17 let bude účtováno + 30,-kč )

 

Pravidla uplatnění slevy :

Každý uchazeč o tyto slevy se musí obrátit na Úřad městské části Praha 18, odbor správních agend, tj. v přízemí budovy radnice (tam, kde se vydávají občanské průkazy a cestovní doklady) nebo na úřady s přístupen do informačních systémů, jako jsou například pobočky CzechPoint.

Je nutné se dostavit osobně a žádost vyplnit přímo na místě, výpis bude vydán na počkání.

Pokud dotyčný zájemce zaškrtá opravdu jen políčka k vydání námi požadovaných údajů

( potvrzení o tom, že žadatel je samoživitel ), lze předpokládat, že cena za výpis bude maximálně 50 - 100 Kč.

Pro podrobnější seznámení s problematikou uvádíme odkaz na informace ze zákona o evidenci obyvatel -  http://www.mvcr.cz/clanek/vydej-udaju-z-evidence-obyvatel.aspx

 

Tento projekt platí pouze pro žadatele s trvalým pobytem v MČ Praha 18 – Letňany a čerpání vstupů nelze uplatňovat samostatně, ale pouze skupinově ( rodič + dítě )!!!

 

Naše rozhodnutí vychází rovněž z demografických ukazatelů o občanech Letňan, kdy velké procento tvoří matky samoživitelky, které mohou mít výdaje na volnočasové aktivity značně omezeny.

Věříme, že naše rozhodnutí cílovou skupinu rodičů samoživitelů potěší a přinese Vám větší možnosti sportování se svými dětmi.

 

Těšíme se na Vás v roce 2016.

 

Copyright © Letňany Lagoon, 2021
Partneři
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy MČ Praha 18 Letňany Wellness Praha Centrum Radlice Tesco Plavecký klub Delfínek